• События
  • Комментарии
ГлавнаяНовостиУ Карпатах почались зйомки містичного фільму

У Карпатах почались зйомки містичного фільму

У Микуличині Івано-Франківської області почались зйомки містичного фільму «Морена».

Гості «Гуцульського краю» можуть потрапити на знімальний майданчик і побачити, як знімають новий український блокбастер.

zakaz

«Цей фільм про споконвічну боротьбу добра зі злом. В основі сценарію лежить історія сучасної молодої відьми Іванки, розбещеної доньки владного батька, яка в гонитві за задоволенням не гребує нічим. Місцеві жителі прозвали її Мореною, на честь купальського опудала, яке символізує зло, підступність і жорстокість. Але на шляху їй трапляється столична студентка Аня, котра приїхала на відпочинок до батьків разом зі своїм хлопцем Юрком, який зацікавлює Іванку. І тут починається...», – розповіли «Гуцульському краю» у прес-службі Держагентства з питань кіно.

sale

Планувалось, що зйомки «Морени» будуть проходити у Чернігівській області. Проте під час пошуку відповідних локацій дійшли висновку, що нічого кращого за Карпати немає. «Справа в тому, що у нас досить складно постановочний фільм і локації в ньому – це не просто красиві пейзажі, а частина потрібної атмосфери фільму. Зокрема, одна із ключових сцен стрічки відбуватиметься на підвісному мосту, який мав би бути максимально екстремальним і небезпечним. Такий міст ми знайшли саме у Микуличині», – розповів режисер фільму Сергій Альошечкін.

 

1

Ірина Громадська грає відьму Іванку.

2

Джерело: gk-press.if.ua

«Морена» – один із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму складає 39 мільйонів гривень, з них половина – за рахунок Держкіно.

Крім Івано-Франківської області, зйомки пройдуть на Буковині та Київщині, і триватимуть до кінця серпня. На екрани стрічка вийде навесні-влітку 2018-го року.

Директор туристичного оператора «Гуцульський край» Любов Торосян розповіла, що зйомки проходять у селі Микуличині, що в 15 км від відомого туристичного центру Яремче.

«Зйомки проходять тільки вночі – починаються о 21й годині і тривають до 3-4 години ранку. Нашим гостям ми даємо ексклюзивну можливість потрапити на знімальний майданчик і побачити знімальний процес. Це надзвичайно цікаво», – розповіла Любов Торосян. «Ми дуже раді, що в Карпатах знову знімають кіно. Вперше про Карпати, наші традиції мільйони людей дізнались після виходу стрічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. Ще більше слави саме Яремче приніс фільм «Червона рута», у якому головні ролі зіграли Софія Ротару, Василь Зінкевич та Назарій Яремчук. Ми віримо, що «Морена» також принесе славу Яремче і Микуличину», – додала Любов.

Більше інформації про можливість відвідання знімального майданчика можна дізнатись за телефонами туристичного оператора «Гуцульський край».

В карпатском селе Микуличин начались съемки мистического фильма

В Микуличине Ивано-Франковской области начались съемки мистического фильма «Морена».

Гости «Гуцульского края» могут попасть на съемочную площадку и увидеть, как снимают новый украинский блокбастер.

zakaz

«Этот фильм об извечной борьбе добра со злом. В основе сценария лежит история современного молодого ведьмы Иванки, развращенной дочери властного отца, которая в погоне за удовольствием не гнушается ничем. Местные жители прозвали ее Мореной, в честь купальского чучела, которое символизирует зло, коварство и жестокость. Но на пути ей встречается столичная студентка Аня, приехавшая на отдых к родителям вместе со своим парнем Юрием, который привлекает Иванко. И тут начинается ... », – рассказали «Гуцульскому краю» в пресс-службе Госагентства по вопросам кино.

sale

Планировалось, что съемки «Морены» будут проходить в Черниговской области. Однако при поиске соответствующих локаций пришли к выводу, что ничего лучше Карпат нет. «Дело в том, что у нас достаточно сложно постановочный фильм и локации в нем – это не просто красивые пейзажи, а часть нужной атмосферы фильма. В частности, одна из ключевых сцен фильма будет происходить на подвесном мосту, который должен быть максимально экстремальным и опасным. Такой мост мы нашли именно в Микуличине», – рассказал режиссер фильма Сергей Алешечкин.

1

 Ирина Громадская играет ведьму Иванку.

2

Источник: gk-press.if.ua

«Морена» – один из победителей 9-го конкурсного отбора Госкино. Общий бюджет фильма составляет 39 млн гривен, из них половина – за счет Госкино.

Кроме Ивано-Франковской области, съемки пройдут на Буковине и в Киевской области, и продлятся до конца августа. На экраны лента выйдет весной-летом 2018-го года.

Директор туристического оператора «Гуцульский край» Любовь Торосян рассказала, что съемки проходят в селе Микуличин, что в 15 км от известного туристического центра Яремче.

«Съемки проходят ночью – начинаются в 21 час и продолжаются до 3-4 часов утра. Нашим гостям мы даем эксклюзивную возможность попасть на съемочную площадку и увидеть съемочный процесс. Это очень интересно», – рассказала Любовь Торосян. «Мы очень рады, что в Карпатах снова снимают кино. Впервые о Карпатах, наших традициях миллионы людей узнали после выхода фильма «Тени забытых предков» Сергея Параджанова. Еще больше славы именно Яремче принес фильм «Червона рута», в котором главные роли сыграли София Ротару, Василий Зинкевич и Назарий Яремчук. Мы верим, что «Морена» также принесет славу Яремче и Микуличину», – добавила Любовь.

Больше информации о возможности посещения съемочной площадки можно узнать по телефонам туристического оператора «Гуцульский край».

Комментировать


Защитный код
Обновить